Zemní práce

Realizované zakázky

Spolu s naším obchodním partnerem jsme připraveni provádět zemní práce. Rypadlo Bobcat E20 společně s příslušenstvím nabízí širokou škálu možností. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo emailem.

Bobcat E20 je rypadlo, které Vám dá víc než očekáváte. To je dokonalá rovnováha a kombinace výhod – nulový přesah a výkon (síla a stabilita) 2 tunového rýpadla. Široká radlice, kopací lžíce 30 cm / 50 cm, hydraulicky naklápěná svahová lžíce 100 cm a dlouhá násada s hloubkovým dosahem až 2565 cm.

Naši dodavatelé

Zemní práce provádíme vždy s obsluhou. Rypadlo nelze pronajmout samostatně. Provádíme terénní úpravy, kopání základů (základové pasy), skrývka pod zámkovou dlažbu, trhání pařezů, kopání menších bazénů a jezírek, přípojky na plyn a elektřinu, kopání včetně usazení ČOV a šachet pro umístění vodoměrů, bourání asfaltu a betonu a jiné zemní práce.

Máme k dispozici příslušenství pro širokou škálu využití. Mimo vrtacího zařízení a hydraulického kladiva máme k dispozici také prosívací lžící.

Pro více informací a cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.