Betonové ploty

Realizované zakázky

Stavby betonových plotů provádíme převážně v jižních Čechách, po dohodě jsme schopni zajistit i střední a západní Čechy. Používáme výrobky profesionálů ve svém oboru. Spolupracujeme s přímými výrobci z jižních Čech. Dokážeme nabídnout zajímavé ceny na matriál, rychlost dodání a 24 měsíců záruku na matriál a 60 měsíců záruku za provedenou montáž.

Naši dodavatelé

Výrobky našich dodavatelů jsme schopni zajistit v několika barevných odstínech. 

Možnost montáže 

Betonové ploty montujeme i v kombinaci s 3D drátěnými panely a dřevěnými bloky. Betonové ploty jsou rychlou a cenově příznivou variantou oplocení.

Systém oplocení který můžete mít hotový do několika málo dnů. Stačí si vybrat variantu a barevnou kombinaci betonového plotu a vše ostatní zařídí nás tým.

Naši dodavatelé

Nejčastěji používaná barva je přírodní – šedá. U této barvy jsou výrobky ve většině případu skladem. Při jiném barevném odstínu je čekací doba v závislosti na množství objednávek minimálně tři týdny.

Realizované zakázky

Aby se Váš sen o ideálním betonovém plotu stal realitou, neváhejte nás kontaktovat ještě dnes!

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.