Aktuality

Pomáháme

Společně s rádiem Kiss jsme se rozhodli letos sponzorovat akci Vánoční strom splněných přání, díky které splníme sny mnoha dětí z dětských domovů.

Zobrazit více >

Sádrokartonové konstrukce

Příčky, podhledy, půdní vestavby a venkovní konstrukce na fasády. Atypické konstrukce, jako jsou vestavné police a různé druhy snížení stropů pro nás nejsou problémem.

Máte chuť experimentovat se sádrokartonem a nevíte si rady? Nebojte se předat tuto práci odborníkům a kontaktujte nás ještě dnes!

Betonové ploty

Pro Váš plot bude použit špičkový materiál přímých českých výrobců. Můžeme nabídnout zajímavé ceny, rychlé dodání, 24 měsíční záruku na materiál a 60 měsíční záruku na provedenou montáž.

Aby se Váš sen o ideálním betonovém plotu stal realitou, neváhejte nás kontaktovat ještě dnes!

Zemní práce

Spolu s naším obchodním partnerem jsme připraveni provádět zemní práce. Rýpadlo Bobcat E20 nabízí širokou škálu možností.

Máme k dispozici příslušenství pro širokou škálu využití. Mimo vrtacího zařízení a hydraulického kladiva máme k dispozici také prosívací lžící

Pro více informací a cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.